Meteorologiske stasjoner

Robuste målestasjoner for langtids målinger.

Havbruk

Tilpassede løsninger for havbruksnæringen.
Vannkvalitet i saltvannsapplikasjoner.

Hydrologi

Løsninger for overvåkning av innsjøer, elver
og vassdrag..

ITAS leverer presise, robuste, feltbaserte målesystemer, skreddersydd for dine formål.

ITAS arrangerer Campbell-webinar

ITAS arrangerer Campbell-webinar

Sett av torsdag 14. mai, kl. 13.00 - 14.00 og bli med på et hyggelig og lærerikt webinar med oss i Scanmatic ITAS.  Du kan melde deg på webinaret her: https://event.webinarjam.com/register/1/zkzv1tx Dette webinaret vil først og fremst fokusere på...

Driftsforsinkelser

Driftsforsinkelser

Pga følgevirkningene av korona Covid-19 viruset vil våre kunder kunne oppleve noe redusert responstid og mulige forsinkelser på leveranse av varer og produksjoner. Ta kontakt med oss på salg@it-as.no eller teknisk@it-as.no dersom du har spørsmål.

En del av det grønne skiftet

En del av det grønne skiftet

Scanmatic blir en del av internasjonalt vekstselskap Det nye internasjonale vekstselskapet Volue har som mål å bli en ledende teknologileverandør for det grønne skiftet i Europa. De fire selskapene som blir en del av Volue-konsernet er Scanmatic, Markedskraft,...

Kontakt oss

Marius Brenden

Daglig leder og salg
Tlf: 909 92 571
marius.brenden@it-as.no

Kjetil Sandnes

Salg
Tlf: 917 77 970
kjetil.sandnes@it-as.no

Øystein Ruud-Hansen

Produksjonssjef
Tlf: 907 78 367
oystein.hansen@it-as.no

Tor Jørgen Ervum

Systemingeniør
Tlf: 934 24 683
Tor-Jorgen.Ervum@it-as.no

Hugo Paulsen

Servicetekniker
Tlf: 901 54 377
hugo.paulsen@it-as.no

Simen Eriksen

Serviceelektroniker
Tlf: 995 13 188
simen.eriksen@it-as.no

Freddy Agnalt

Systemingeniør
Tlf: 950 64 224
freddy.agnalt@it-as.no

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere på tlf direkte eller på salg@it-as.no hvis du ønsker mer informasjon om ITAS og våre løsninger.