Meteorologiske stasjoner

Robuste målestasjoner for langtids målinger.

Havbruk

Tilpassede løsninger for havbruksnæringen.
Vannkvalitet i saltvannsapplikasjoner.

Hydrologi

Løsninger for overvåkning av innsjøer, elver
og vassdrag..

ITAS leverer presise, robuste, feltbaserte målesystemer, skreddersydd for dine formål.

Klimastatus 2020

Klimastatus 2020

Om du ikke fikk vært på Meteorologisk Institutt sin årlige gjennomgang av vær og klima-år 2019 kan du se video av begivenheten her: https://vimeo.com/383241800. Foredragene omhandler, foruten væråret 2019, også interessant informasjon om permafrost på Svalbard, nedbør...

Nedbørmålestasjon fra ITAS

Nedbørmålestasjon fra ITAS

Hvorfor velge nedbørstasjon fra ITAS? Å måle nedbør er viktig i mange sammenhenger. Enten om man vil kartlegge lokale forhold, som vanningsbehov på åkeren, eller man skal dimensjonere et nytt overvannsanlegg i kommunen, er man avhengig av å kunne få nøyaktige data....

Kontakt oss

Marius Brenden

Daglig leder og salg
Tlf: 909 92 571
marius.brenden@it-as.no

Kjetil Sandnes

Salg
Tlf: 917 77 970
kjetil.sandnes@it-as.no

Øystein Ruud-Hansen

Produksjonssjef
Tlf: 907 78 367
oystein.hansen@it-as.no

Tor Jørgen Ervum

Systemingeniør
Tlf: 934 24 683
Tor-Jorgen.Ervum@it-as.no

Hugo Paulsen

Servicetekniker
Tlf: 901 54 377
hugo.paulsen@it-as.no

Simen Eriksen

Serviceelektroniker
Tlf: 995 13 188
simen.eriksen@it-as.no

Freddy Agnalt

Systemingeniør
Tlf: 950 64 224
freddy.agnalt@it-as.no

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere på tlf direkte eller på salg@it-as.no hvis du ønsker mer informasjon om ITAS og våre løsninger.