Miljøovervåking

Overvåking av vannkvalitet med fjernavleste målebøyer, flyttbare målestasjoner og håndholdt utstyr.

Meteorologiske stasjoner

Robuste målestasjoner for langtids målinger.

Havbruk

Tilpassede løsninger for havbruksnæringen.
Vannkvalitet i saltvannsapplikasjoner.

Hydrologi

Løsninger for overvåkning av innsjøer, elver
og vassdrag..

ITAS leverer presise, robuste, feltbaserte målesystemer, skreddersydd for dine formål.

ITAS – Scanmatic Instrument Technology AS

ITAS – Scanmatic Instrument Technology AS

Scanmatic AS som har hovedkontor og forretningsadresse i Arendal har kjøpt instrumenteringsavdelingen til selskapet Instrumenttjenesten AS (ITAS) på Ås i Akershus. Avdelingen som utad er kjent som ITAS Målesystemer, har 6 ansatte og presenterer seg som en uavhengig...

Kontakt oss

Marius Brenden

Daglig leder og salg
Tlf: 909 92 571
marius.brenden@it-as.no

Kjetil Sandnes

Salg
Tlf: 917 77 970
kjetil.sandnes@it-as.no

Øystein Ruud-Hansen

Produksjonssjef
Tlf: 907 78 367
oystein.hansen@it-as.no

Tor Jørgen Ervum

Systemingeniør
Tlf: 934 24 683
Tor-Jorgen.Ervum@it-as.no

Hugo Paulsen

Servicetekniker
Tlf: 901 54 377
hugo.paulsen@it-as.no

Simen Eriksen

Serviceelektroniker
Tlf: 995 13 188
simen.eriksen@it-as.no

Freddy Agnalt

Systemingeniør
Tlf: 950 64 224
freddy.agnalt@it-as.no

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere på tlf direkte eller på salg@it-as.no hvis du ønsker mer informasjon om ITAS og våre løsninger.