Meteorologiske stasjoner

Robuste målestasjoner for langtids målinger.

Havbruk

Tilpassede løsninger for havbruksnæringen.
Vannkvalitet i saltvannsapplikasjoner.

Hydrologi

Løsninger for overvåkning av innsjøer, elver
og vassdrag..

ITAS leverer presise, robuste, feltbaserte målesystemer, skreddersydd for dine formål.

WMA-5 – Ny gass-analysator fra PP Systems

WMA-5 – Ny gass-analysator fra PP Systems

WMA-5 representerer en fornying innen presisjons-måling av CO2. Analysatoren er en gassmåler for fast installasjon. WMA-5 sikrer nøyaktige resultater med bland annet en forbedret rutine for selvkalibrering (nullpunktskalibrering). WMA-5 kan leveres med trådløs...

Ny versjon av LoggerNet

Ny versjon av LoggerNet

LoggerNet er programvaren for datainnsamling fra Campbell Scientific dataloggere. I tillegg til å gjøre settes opp til å gjøre regelmessig datainnsamling kan den brukes til å analysere innsamlede data, programmere dataloggere, planlegge og sette opp avanserte...

Kontakt oss

Marius Brenden

Daglig leder og salg
Tlf: 909 92 571
marius.brenden@it-as.no

Kjetil Sandnes

Salg
Tlf: 917 77 970
kjetil.sandnes@it-as.no

Øystein Ruud-Hansen

Produksjonssjef
Tlf: 907 78 367
oystein.hansen@it-as.no

Tor Jørgen Ervum

Systemingeniør
Tlf: 934 24 683
Tor-Jorgen.Ervum@it-as.no

Hugo Paulsen

Servicetekniker
Tlf: 901 54 377
hugo.paulsen@it-as.no

Simen Eriksen

Serviceelektroniker
Tlf: 995 13 188
simen.eriksen@it-as.no

Freddy Agnalt

Systemingeniør
Tlf: 950 64 224
freddy.agnalt@it-as.no

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere på tlf direkte eller på salg@it-as.no hvis du ønsker mer informasjon om ITAS og våre løsninger.