Kontakt oss

Volue Instrument Technology AS

Kleverveien 3
1540 Vestby

Telefon: 64 80 80 80

Org. nr: NO 916 594 682

Produkter eller tjenester:

Epost: salg.itas.iot@volue.com
Telefon: 64 80 80 80

Service/support:

Epost: teknisk.itas.iot@volue.com
Telefon: 64 80 80 80

 

Kontakt oss

Marius Brenden

Daglig leder og salg
Tlf: 909 92 571
marius.brenden@volue.com

Kjetil Sandnes

Salg
Tlf: 917 77 970
kjetil.sandnes@volue.com

Ketil Lillevik

Ketil Lillevik

Salg
Tlf: 930 12 594
ketil.lillevik@volue.com

Øystein Ruud-Hansen

Produksjonssjef
Tlf: 907 78 367
oystein.hansen@volue.com

Tor Jørgen Ervum

Systemingeniør
Tlf: 934 24 683
Tor-Jorgen.Ervum@volue.com

Hugo Paulsen

Servicetekniker
Tlf: 901 54 377
hugo.paulsen@volue.com

Simen Eriksen

Serviceelektroniker
Tlf: 995 13 188
simen.eriksen@volue.com

Freddy Agnalt

Systemingeniør
Tlf: 950 64 224
freddy.agnalt@volue.com

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere på tlf direkte eller på salg.itas.iot@volue.com hvis du ønsker mer informasjon om ITAS og våre løsninger.