Leverandører

Scanmatic ITAS har, gjennom lang tid i bransjen, opparbeidet erfaringer og kunnskap om de måletekniske leverandørene som finnes på markedet. Vi er veldig kritiske til valg av leverandører og kvaliteten på leveranser, service og utstyr teller alltid høyest. Noen av våre viktigste partnere og leverandører er:

Campbell Scientific

 

ITAS har siden 1978 vært distributør for Campbell Scientific i Norge. Campbell leverer sensorer og dataloggere av ypperste kvalitet og robusthet. En Campbell datalogger kan lese av de aller fleste typer sensorer, både analoge og digitale, med høyeste oppløsning og nøyaktighet og har derfor blitt en «de facto» standard i mange forskningsmiljøer verden over.

https://www.campbellsci.co.uk/

Kipp & Zonen

Nederlandske Kipp & Zonen produserer instrumenter for sol-stråling og  klimaforskning. Deres solinnstrålingsinstrumenter er av de beste i verden og benyttes som referanseinstrumenter i forskningen.

https://www.kippzonen.com/

Apogee Instruments

Leverer en del sensorer for meteorologiske- og plantefysiologiske parametere som: sol-stråling, UV, spektrum, overflatetemperatur etc.

Onset

Dersom du trenger rimelige værstasjoner eller enkle temperaturloggere så er Onset å foretrekke i mange sammenhenger. Dette er enkle produkter men som ofte er gode nok. Priser på Onset kan du finne i Nettbutikken vår.’

Delta-T

Har lang fartstid innen måling av jordfuktighet og leverer gode sensorer som ofte er beskrevet i vitenskapelige artikler fra hele verden. De har også enkle loggere som fungerer godt til de enkleste applikasjonene.

Gropoint

Vi har jobbet med GroPoint i noen år nå og er svært fornøyd med kvaliteten på produktene. De leverer gode profilprober for måling av jordfuktighet med støtte for SDI-12 og Modbus.

Global Water

Vi har forhandlet Global Water i mange år. De leverer tradisjonelle sensorer for ulike flow, nivå og vannkvalitetsparametere. Global Water er et Xylem selskap.

Vi har produkter fra en rekke andre leverandører også under er et utvalg av våre leverandører:

                               

Kontakt oss

Kontakt oss

Marius Brenden

Daglig leder og salg
Tlf: 909 92 571
marius.brenden@it-as.no

Kjetil Sandnes

Salg
Tlf: 917 77 970
kjetil.sandnes@it-as.no

Øystein Ruud-Hansen

Produksjonssjef
Tlf: 907 78 367
oystein.hansen@it-as.no

Tor Jørgen Ervum

Systemingeniør
Tlf: 934 24 683
Tor-Jorgen.Ervum@it-as.no

Hugo Paulsen

Servicetekniker
Tlf: 901 54 377
hugo.paulsen@it-as.no

Simen Eriksen

Serviceelektroniker
Tlf: 995 13 188
simen.eriksen@it-as.no

Freddy Agnalt

Systemingeniør
Tlf: 950 64 224
freddy.agnalt@it-as.no

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere på tlf direkte eller på salg@it-as.no hvis du ønsker mer informasjon om ITAS og våre løsninger.